Кошик

Матраци на незалежних пружинах Pocket Spring

Матраци на пружинах «Pocket Spring» — найбільш сучасні та комфортні. Кожна пружина «Покет Спрінг» має індивідуальний чохол і працює теж індивідуально. Такі пружини також називаються незалежними. Така структура забезпечує:

- зручність і комфорт під час сну. Так як кожна пружина незалежна, то вплив на тіло залежить від положення і ваги лежачу людину. Рівномірна підтримка дозволяє зняти напругу і розслабитися;

- бездоганний ортопедичний ефект. Матраци Pocket Spring повторюють контури тіла і забезпечують оптимальну підтримку для хребта;

- надійність і довгий термін експлуатації. Всі моделі виконані за сучасними технологіями з використанням унікальних матеріалів. Це забезпечує довговічність і бездоганні характеристики виробу протягом усього терміну використання.

Ортопедичні матраци Neoluxe - це співвідношення якості та доступної ціни. Виробник пропонує пружинні, безпружинні матраци, а також матраци преміум класу, які дозволять кожному зранку бути максимально здоровим і відпочившим.
Особливості матраців Неолюкс:
Матраци Неолюкс як основа мають спеціальну конструкцію, яка створюється з екологічно чистих матеріалів і приймає на себе основне навантаження тіла. Жорсткість матраца залежить від наявності набивання – прошарку з різних матеріалів.
Матраци Neolux – класичний варіант для тих, кому надокуло вранці відчувати почуття втоми та болю у хребті. Завдяки широкому асортименту в колекціях кожен зможе купити матрац Neolux з індивідуально відповідним наповнювачем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner