Кошик

Матраци на незалежних пружинах Pocket Spring

Матраци на пружинах «Pocket Spring» — найбільш сучасні та комфортні. Кожна пружина «Покет Спрінг» має індивідуальний чохол і працює теж індивідуально. Такі пружини також називаються незалежними. Така структура забезпечує:

- зручність і комфорт під час сну. Так як кожна пружина незалежна, то вплив на тіло залежить від положення і ваги лежачу людину. Рівномірна підтримка дозволяє зняти напругу і розслабитися;

- бездоганний ортопедичний ефект. Матраци Pocket Spring повторюють контури тіла і забезпечують оптимальну підтримку для хребта;

- надійність і довгий термін експлуатації. Всі моделі виконані за сучасними технологіями з використанням унікальних матеріалів. Це забезпечує довговічність і бездоганні характеристики виробу протягом усього терміну використання.

1 2 ... 20

Ортопедические матрасы Neoluxe - это соотношение качества и доступной цены. Производитель предлагает пружинные, беспружинные матрасы, а также матрасы премиум класса, которые каждому позволят с утра быть максимально здоровым и отдохнувшим.

Особенности матрасов Неолюкс:

Матрасы Неолюкс в качестве основы имеют специальную конструкцию, которая создается из экологически чистых материалов и принимает на себя основную нагрузку тела. Жесткость матраса зависит от наличия набивки – прослойки из различных материалов.

Матраци Neolux – класичний варіант для тих, кому набридло вранці відчувати почуття втоми і болю в хребті. Завдяки широкому асортименту в колекціях кожен зможе купити матрац Neolux з індивідуально відповідним наповнювачем.