Кошик

Тонкі матраци, футони і топпери

Матрац-топпер ― це спеціальний матрац, який може використовуватися в якості наматрацника, для покращення комфортабельності спального місця. Тонкий наповнювач з ортопедичним ефектом зробить сон глибоким, міцним, а відпочинок на ліжку або дивані повноцінним. Матраци топпери на диван згладжують нерівності на стиках диванних подушок і дозволяють відрегулювати жорсткість спального місця, зробивши його м'якше або жорсткіше.

Футон – традиційний японський матрац невеликої висоти, призначений для сну прямо на підлозі. Вперше це виріб з'явилося в Японії в XVII столітті і являло собою невисокий бавовняний матрац, в якості наповнення якого використовувалися бавовна і шерсть. Спочатку використання футон в якості постільної приналежності могли дозволити собі лише заможні японці, проте вже до XVIII століття футон купити міг дозволити собі більш широке коло людей і дані вироби набули по-справжньому широку популярність, ставши згодом асоціюватися з побутом і способом життя традиційної японської сім'ї.

Матраци на диван - топпери, призначені для того, щоб зробити сон комфортним на розкладних диванах, старих матрацах, незручних ліжках. Тонкі матраци повністю вирішують проблеми стиків на диванах, що просіли матраців, що заважають комфортному сну. Виготовляються з натурального чи штучного латексу, холофайберу. При зберіганні в згорнутому вигляді дані матраци компактні і не займають багато місця.
Найпопулярніші наповнювачі тонких матраців:
Кокосова койра - вона використовується в матрацах із підвищеною жорсткістю. Саме цей наповнювач має яскраво виражений ортопедичний ефект, забезпечуючи сон та відпочинок у виключно правильному положенні. Такі вироби рекомендовані для профілактики сколіозу та при хворобах опорно-рухового апарату.
Меморі це універсальний матеріал, який підходить всім. Він створює ефект ширяння в повітрі завдяки можливості волокон стискатися та запам'ятовувати форму тіла. Це дозволяє хребту отримати максимальний відпочинок та розслаблення, гарантуючи тим самим повноцінний відпочинок суглобів та хребта.
Латекс використовується в більшості різновидів матраців, його перевага - ціна, прийнятна навіть для найекономнішого покупця. Латекс може використовуватись як натуральний, так і штучний. Топпер або футон з натурального латексу коштує дорого і зустрічається досить рідко, зате такі моделі мають дихаючий ефект. Штучний наповнювач також вентилюється, не вбирає вологу та різні запахи, а також має високі ортопедичні властивості.
Якщо ви хочете купити бюджетний матрац, зверніть увагу на пінополіуретан.Цей матеріал також не вбирає вологу, є легким та пористим, має гарний ступінь вентиляції.
Переваги топерів та футонів
Порівняно з матрацами, топпери та футони мають ряд переваг, які дозволяють використовувати диван як повноцінне спальне місце:

- Комфортабельність;

- прийнятна ціна;

- Універсальність використання.
Цей різновид матраців широко використовується завдяки своїм невеликим розмірам. Вона також має додатковий ефект зима/літо, є гіпоалергенною та ортопедичною.
Якщо ви хочете купити тонкий матрац для щоденного використання, тоді топпери та футони – найкращий вибір. Вони легко стираються, займають мало місця та створюють ідеальні умови для сну. Головним критерієм вибору має бути наповнювач, від якого залежить ціна та ступінь жорстк