Кошик

Тонкі матраци, футони і топпери

Матрац-топпер ― це спеціальний матрац, який може використовуватися в якості наматрацника, для покращення комфортабельності спального місця. Тонкий наповнювач з ортопедичним ефектом зробить сон глибоким, міцним, а відпочинок на ліжку або дивані повноцінним. Матраци топпери на диван згладжують нерівності на стиках диванних подушок і дозволяють відрегулювати жорсткість спального місця, зробивши його м'якше або жорсткіше.

Футон – традиційний японський матрац невеликої висоти, призначений для сну прямо на підлозі. Вперше це виріб з'явилося в Японії в XVII столітті і являло собою невисокий бавовняний матрац, в якості наповнення якого використовувалися бавовна і шерсть. Спочатку використання футон в якості постільної приналежності могли дозволити собі лише заможні японці, проте вже до XVIII століття футон купити міг дозволити собі більш широке коло людей і дані вироби набули по-справжньому широку популярність, ставши згодом асоціюватися з побутом і способом життя традиційної японської сім'ї.

Матраци на диван - топпери, призначені для того, щоб зробити сон комфортним на розкладних диванах, старих матрацах, незручних ліжках. Тонкі матраци повністю вирішують проблеми стиків на диванах, що просіли матраців, що заважають комфортному сну. Виготовляються з натурального чи штучного латексу, холофайберу. При зберіганні в згорнутому вигляді дані матраци компактні і не займають багато місця.
Найпопулярніші наповнювачі тонких матраців:
Кокосова койра - вона використовується в матрацах із підвищеною жорсткістю. Саме цей наповнювач має яскраво виражений ортопедичний ефект, забезпечуючи сон та відпочинок у виключно правильному положенні. Такі вироби рекомендовані для профілактики сколіозу та при хворобах опорно-рухового апарату.
Меморі це універсальний матеріал, який підходить всім. Він створює ефект ширяння в повітрі завдяки можливості волокон стискатися та запам'ятовувати форму тіла. Це дозволяє хребту отримати максимальний відпочинок та розслаблення, гарантуючи тим самим повноцінний відпочинок суглобів та хребта.
Латекс використовується в більшості різновидів матраців, його перевага - ціна, прийнятна навіть для найекономнішого покупця. Латекс може використовуватись як натуральний, так і штучний. Топпер або футон з натурального латексу коштує дорого і зустрічається досить рідко, зате такі моделі мають дихаючий ефект. Штучний наповнювач також вентилюється, не вбирає вологу та різні запахи, а також має високі ортопедичні властивості.
Якщо ви хочете купити бюджетний матрац, зверніть увагу на пінополіуретан.Цей матеріал також не вбирає вологу, є легким та пористим, має гарний ступінь вентиляції.
Переваги топерів та футонів
Порівняно з матрацами, топпери та футони мають ряд переваг, які дозволяють використовувати диван як повноцінне спальне місце:

- Комфортабельність;

- прийнятна ціна;

- Універсальність використання.
Цей різновид матраців широко використовується завдяки своїм невеликим розмірам. Вона також має додатковий ефект зима/літо, є гіпоалергенною та ортопедичною.
Якщо ви хочете купити тонкий матрац для щоденного використання, тоді топпери та футони – найкращий вибір. Вони легко стираються, займають мало місця та створюють ідеальні умови для сну. Головним критерієм вибору має бути наповнювач, від якого залежить ціна та ступінь жорсткості виробу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner