Кошик

Як вибрати матрац для ліжка

Як вибрати матрац для ліжка

Вибір матраца - нелегке завдання. Особливо, якщо ви це робите вперше. Сьогодні ми висвітлимо критерії підбору. Навчимо вас орієнтуватися в наповнювачах, пружинних блоках і тканинах.

Після прочитання статті ви будете знаті, який ортопедичний матрац краще купити з урахуванням індивідуальних фізіологічних особливостей і смакових уподобань. Радимо взяти листочок і ручку і після шкірного блоку відзначати, що саме вам підходить.

Є ятайте: правильно підібране спальні місце - запорука відмінного самопочуття і успіху!

Який матрац краще вибрати: жорстку або м'яким який

Відповідь залежить від індивідуальних параметрів і переваг. Для початку визначтеся з бажаної жорсткістю спального місця. Вона може бути:

• м'яка (низька);

• помірно-м'яка (нижче середньої);

• середня;

• помірно-жорстка (вище середньої);

• жорстка (висока).

Як правильно підібрати жорсткість? Перед покупкою зайдіть в магазин і полежіть на виробах з різною жорсткістю. Мінімум по 3 хвилини на кожному. Якщо з якихось причин ви не можете цього зробити або все ще сумніваєтеся, то орієнтуйтеся на параметри нижче.

Вік

Чим молодша людина - тим жорсткіше йому потрібна спальна поверхня. Чим старше - тим м'яка м'якше.

Новонародженим і дітям до 3 років лікарі-ортопеди радять спати на жорстких поверхнях. Це необхідно для правильного формування хребта.

Дитині 3-10 років підберіть помірно-жорстку безпружинні модель.

Підлітку можна спати на виробах помірної або середньої жорсткості.

Вибрати матрац для ліжка дорослому набагато простіше. 90% людей від 20 до 50 років підходять моделі середньої жорсткості. Однак орієнтуйтеся на самопочуття і стан здоров'я.

Після 50 років бажано максимально пом'якшити спальні місце, щоб мінімізувати зустрічний тиск на суглоби і не порушити кровообіг.

Рівень фізичної активності

Чим вище фізична активність у людини, тім м'яка м'якше йому потрібна ліжко для грамотного відновлення м язів за годину сну.

Вага

Вага пропорційний жорсткості спальної поверхні:

• До 60 кг - м'яка і помірно-м'яка;

• 60-90 кг - середня;

• 90+ кг - помірна і підвищена.

Улюблена поза

Всім, хто звик засинати на спині або на боці, потрібна ліжко жорсткіше. Любителям спати на животі потрібно м'яка який матрац для ліжка.

Стан хребта

Якщо у вас є хронічні захворювання spini, травми - протрузії, міжхребетні грижі - перед покупкою зверніться до ортопеда або нейрохірурга.

порахуємо результат

Тепер у кожному пункті виберіть свої параметри і замініть вийшла жесткость на цифри. 1 - м'яка, 2 - помірно-м'яка, 3 - середня, 4 - помірно-жорстка, 5 - жорстка. Складіть і знайдіть середнє значення.

Наприклад, для людини 35 років з вагою 70 кг, високою фізичною активністю, улюбленої позою «на боці» і без порушень у хребті буде наступна формула:

Середня + середня + м'яка + помірно-жорстка = (3 + 3 + 1 + 4): 4 = 2,7. Округляємо до цілого числа 3: і перемагає середня жорсткість.

Як правильно вибрати двоспальний матрац?

Визначте параметри для кожного партнера і знайдіть компроміс. Або зверніть увагу на двосторонні вироби і моделі з різною твердістю в межах однієї спальної поверхні.

Не забудьте звіритися з таким параметром, як максимально допустиме навантаження. Він показує, який тиск гарантовано витримає одне спальне місце. Вага найважчого в парі людини не повинен перевищувати зазначено число.

Підбір розміру ортопедичного матраца

Які бувають розміри? За габаритами класичні прямокутні матраци поділяються на:

• Односпальні (80 × 190 см, 80 × 200 см, 90 × 200 см);

• Полутороспальна (120 × 200 см);

• Двоспальні (140 × 200 см, 160 × 200 см., 180 х 200, 200 × 200 см).

Круглі вироби найчастіше двоспальні, з діаметром 190 см, 200 210 см або 220 див.

Як правильно визначити габарити спального місця?

Виміряйте внутрішній периметр ліжка або габарити ортопедичного підстави. Не варто знімати мірки по зовнішньому каркасу ліжка - у кожного виробника він буде відрізнятися.

Стару перину теж немає сенсу заміряти: за роки використання вона могла деформуватися.

Увага!

Похибка в 1 см припустима. Якщо по довжині у вас вийшло 160 × 199 см, сміливо замовляйте вподобану модель 160 × 200 см Якщо ви помилитеся на 2 см і більше - є ймовірність, що матрац не влізе або буде «бовтатися».

Який матрац краще підійде по ширині, довжині, висоті?

Конструкція ліжка

До ліжка з поглибленням у каркасі вибирайте матрац мінімум на 7 см вище поглиблення. Щоб бортик не вперся в ногу, коли ви будете сідати.

До ліжка на низьку подушку не підійдуть занадто високі матраци - смороду загородивши собою всю спинку.

Оптимальна висота спального місця від підлоги = 50 див. Саме на такій висоті знаходяться коліна у середньостатистичної людини. Коли ви сядете на ліжко, кут в колінах складі 90 °. Це найзручніше положення, щоб вставати без зайвих зусиль. Особливо важливо для літніх людей.

Ширина

Від ширини ложа безпосередньо залежить рівень комфорту. Особливо це стосується подружжя, які сплять на ліжку вдвох. Щоб визначити, скільки місця кожному з вас потрібно, проведіть тест. Покладіть руки на талію і попросіть партнера виміряти відстань від ліктя одного до іншого. Потім помінятися. Складіть результати і отримаєте ідеальну ширину. Стандартна ширина односпальних ліжок: 80 і 90 см; двоспальних - 160, 180 і 200 див.

Довжина

Найпростіший спосіб визначити потрібну довжину спального місця - виміряти свій ріст і додати 15 див. Популярні розміри: 190 см, 195 см і 200 см вважаються Нестандартними проміжні значення, а також розміри 205 см, 210 см, 215 см і 220 див. Розраховані на високих людей.

Висота

Яка повинна бути висота матраца для ліжка? Залежить від наступних характеристик нижче.

Вага

Дитина або легкий дорослий не сильно продавити поверхню, тому їм можна вибрати невисокий матрац. Важкого людині потрібна ортопедична підтримка хребта. А щоб було комфортно - додаткові шарі наповнення. Тому людям з вагою 90+ кг рекомендуємо матрац з висотою 20 см і більше.

Наповнювачі

Глибина утопанія тіла в спальну поверхню, в середньому, дорівнює 6 див. Того ортопедичні властивості безпружинний матрац почне проявляти з висотою від 10 див. Пружинні матраци будуть починатися від 15 см у висоту. Адже 14 см займає стандартний пружинний блок.

Якісний матрац для ліжка з оптимальним рівнем комфорту у висоту становить від 17 см при наявності пружин і від 15 см безпружинний. Винне буті досить настильних матеріалів, щоб ви не відчували тілом пружини і рейкове дно ліжка.

Розміри дитячих матраців

Які бувають матраци для дитячих ліжок? Вони діляться на категорії:

• для новонароджених - 60 × 120 см;

• для дошкільнят - 70 × 140 см, 70 × 160 см;

• для школярів - 80 × 180 см, 80 × 190 см, 80 × 200 см;

• для підлітків - 90 × 180 см, 90 × 190 см, 90 × 200 см, 120 × 190 див.

Після того, як дитина виростає з дитячої колиски, батьки найчастіше купують повноцінну односпальні ліжко на виріст.

Якщо ви не знайшли в каталозі бажаного розміру, вкажіть це в коментарях до замовлення або зателефонуйте менеджеру. У нашому інтернет-магазині є зручна додаткова опція «виготовлення матраців нестандартних». Будь-яку модель можемо зробити на замовлення бажаної форми і розмірів.

Який матрац придбати: пружинний або безпружинний

«Порадьте хороший ортопедичний матрац для ліжка» - з такого прохання зазвичай починається спілкування з клієнтом. При зустрічному питанні «Вам який: пружинний або безпружинний?» люди не можуть відповісти. Це справа смаку, а точніше відчуття. Хочете відчути пружної ефект, як на батуті? Якщо так, то шукайте пружинні різновиди матраців. Пружини, у свою чергу, в моделях бувають залежні і незалежні.

Матраци з залежним пружинним блоком "Боннель"

Недорогий, перевірений роками варіант. Пружини зчеплені між собою дротом. Низький рівень ортопедичності, тому не рекомен-дованих дітям. Підходить для знімних квартир, дач, гостьових спальних місць. Прослужити не менше 5 років.

Ортопедичні матраци з незалежним пружинним блоком

Відрізняється від залежних тім, що пружини не пов'язані між собою - кожна з них знаходиться у своєму чохлі-кишеньці. Спальна поверхня сприймає навантаження точково і забезпечують кращий ортопедичний ефект. Чим більше пружин на спальне місце - тим якісніше підтримка хребта. Вироби на незалежних пружинах служать 8-10 років.

Безпружинні матраци

Якісний безпружинний матрац служити довше, ніж пружинний - 10-15 років. Він повністю складається з наповнювачів. Більшість європейських країн перейшли на безпружинні основу, тоді як в Україні її считают за краще лише 13% населення.

Кращий матрац без пружин для ліжка, який він?

1. З інноваційного матеріалу Tempur c ефектом пам'яті;

2. З моноліту натурального латексу;

3. Трансформер з можливістю переставляти шарі між собою в межах спільного місця для досягнення оптимального рівня жорсткості;

4. Листковий: з чергуються м'яких і жорстких наповнювачів. Ідеально для людей 150+ кг, коли пружини не справляються з навантаженням.

Підбір внутрішнього наповнювача для матраца

Наповнювачі бувають природного і штучного походження. В одному виробі може бути використано кілька матеріалів. Пам " ятайте, що висота комфортного кулі над пружинами винна буті не менше 3 див.

Штучні наповнювачі

- Пінополіуретан (ППУ)

Це популярний, пружний матеріал. Не викликає алергії і не вбирає вологу, вентилюється. Віді ППУ відрізняються один від одного щільністю і навантаженням, яку витримують.

- Штучний латекс

Комфортний, пружний матеріал, який швидко відновлює форму. За своїми властивостями максимально наближений до натурального латексу, здатний витримувати великі навантаження.

- Меморикс

Унікальний матеріал з ефектом «пам'яті», є ятовує форму вашого тіла і в точності повторює її, не надаючи зворотного тиску. Дарує легкий ефект «утопанія», забезпечує глибокий сон, знімає навантаження з суглобів і не віджимає кровоносні судини. Підійде тим, хто вибирає м'яка який матрац для ліжка.

- Холлофайбер і струттофайбер

Матеріали середньої жорсткості надають хороший ортопедичний ефект, один від одного відрізняються способом укладання волокон. Вони міцні та довговічні, а тому є популярними наповнювачами для матраців.

- Бікокос

Складається з кокосового волокна і струттофайбер. Бюджетний аналог кокосової койри; поєднує в собі гнучкість і струттофайбер жесткость кокосової плити. Жорсткіше кокосової койри, витримує великі навантаження, має гарну повітропроникністю.

Натуральні наповнювачі

- Натуральний латекс

Еластичний, комфортний матеріал виготовляють за спеціальною технологією з соку каучукових дерев, найчастіше гевеї. Володіє максимальними анатомічними властивостями. Чи не накопичує пил, не схильний до розмноження бактерій. Витримує великі навантаження, забезпечує хорошу підтримку хребта і правильне положення тіла під час сну.

- Кокосова койра

Матеріал жорстку або помірної жорсткості. Являє собою натуральне кокосове волокно, для міцності і довговічності оброблене латексом. Абсорбує вологу і підтримує оптимальний мікроклімат спального місця. Кокосовий наповнювач добре вентилюється, має високу ортопедічность, підходить для дитячих виробів.

 

Ми з задоволенням розповімо про всі переваги наших матраців і допоможемо підібрати для Вас найкращий варіант за мінімальною ціною з безкоштовною адресною доставкою. Наші телефони: +38 097 717-70-37, +38 095 522-63-64

Каталог матраців шириною 80х190 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?product_items_per_page=48&sort=price&csbss23=152094094

Каталог матраців шириною 80х200 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=151924976&

Каталог матраців шириною 90х190 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152103998&

Каталог матраців шириною 90х200 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104004&

Каталог матраців шириною 120х190 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104030&

Каталог матраців шириною 120х200 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104041&

Каталог матраців шириною 140х190 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104059&

Каталог матраців шириною 140х200 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104073&

Каталог матраців шириною 160х190 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104124&

Каталог матраців шириною 160х200 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104178&

Каталог матраців шириною 180х190 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152104179&

Каталог матраців шириною 180х200 см: https://color.in.ua/g41717780-matrasy?csbss23=152185499&

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner