Кошик

Матраци преміум класу

Ортопедичний матрац – застава гарного сну і правильної постави. Він підстроюється під вигини тіла, активно знижуючи навантаження на хребет і дозволяючи тілу відпочити належним чином.

Матраци преміум класу

Купуючи матраци преміум класу, ви робите внесок у якість сну, зручність і комфорт. Для їх виготовлення використовуються якісні зносостійкі матеріали, стійкі до передчасного зносу, не электризующиеся і відрізняються хорошою повітропроникністю. Завдяки двосторонньої конструкції можна вибирати рівень жорсткості, а також використовувати матрац з урахуванням сезону (Зима-Літо).

Конструктивні особливості:

Навантаження на спальне місце сягає до 150 кг, що забезпечує довговічність виробу і захист його від деформацій. Для пошиття чеха використовується трикотажна тканина Comfotex з тактильно приємною поверхнею. Щоб її захистити від різних забруднень в процесі експлуатації рекомендується придбати наматрацник.

Ортопедичний матрац преміум класу наповнений піною з пам'яттю, що представляє собою матеріал з уповільненою еластичністю. Він відрізняється екологічністю і набуває форми тіла. Відбувається підстроювання під параметри лежачого, що забезпечує максимальне розслаблення і якісний сон. Для додаткової м'якості у вигляді проміжного шару задіюється піна Soft.

Система мікроклімату 3D Aerosystem передбачає аэроленту тривимірного типу, яка вбудована в бічну частину матраца. Забезпечується вільна циркуляція повітря і проходження вологи крізь настилочні шари.

Ортопедичні матраци Neoluxe - це співвідношення якості і доступної ціни. Виробник пропонує пружинні, безпружинні матраци, а також матраци преміум класу, які дозволять кожному з ранку бути максимально здоровим і відпочилим.

Особливості матраців Неолюкс:

Матраци Неолюкс в якості основи мають спеціальну конструкцію, яка складається з екологічно чистих матеріалів і приймає на себе основне навантаження тіла. Жорсткість матраца залежить від наявності набивання – прошарку з різних матеріалів.

Матраци Neolux – класичний варіант для тих, кому набридло вранці відчувати почуття втоми і болю в хребті. Завдяки широкому асортименту в колекціях кожен зможе купити матрац Neolux з індивідуально відповідним наповнювачем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner