Кошик

Матраци пружинні Bonnel

Ортопедичний матрац – запорука гарного сну та правильної постави. Він підлаштовується під усі вигини тіла, активно знижуючи навантаження на хребет і дозволяючи тілу відпочити належним чином.
Матраци на залежні пружини Bonnel. Головною відмінністю є залежні пружини – всі вони пов'язані між собою, утворюючи єдину конструкцію. Такий матрац витримує великі навантаження і має не високу вартість, проте має мінімальний ортопедичний ефект за рахунок того, що пружини не повторюють всі вигини тіла людини.

Ортопедичні матраци Neoluxe - це співвідношення якості та доступної ціни. Виробник пропонує пружинні, безпружинні матраци, а також матраци преміум класу, які дозволять кожному зранку бути максимально здоровим і відпочившим.
Особливості матраців Неолюкс:
Матраци Неолюкс як основа мають спеціальну конструкцію, яка створюється з екологічно чистих матеріалів і приймає на себе основне навантаження тіла. Жорсткість матраца залежить від наявності набивання – прошарку з різних матеріалів.
Матраци Neolux – класичний варіант для тих, кому набридло вранці відчувати почуття втоми та біль у хребті. Завдяки широкому асортименту в колекціях кожен зможе купити матрац Neolux з індивідуальним наповнювачем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner