Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 7,85 |
| Вібраційне навантаження | 2,12м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Глибина розпила | під кутом 90 – 85 мм, під 45 – 56мм |
| Длина кабеля | 3 м |
| Защита от случайного включения | Не має |
| Класс защиты | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Лазерный маркер | Має |
| Макс. потужність | до 2500 Вт |
| Максимальні оберти | 5800 об./хв. |
| Материал основы | Сталь |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Номинальная мощность | 2300 Вт |
| Параллельный упор | 1 шт. |
| Пиляльний диск | 1 шт. |
| Плавный пуск | Не має |
| Посадочный диаметр | 30 мм |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1r__pz5vYitBLwvWrsBgeC-j_AeS-bnev/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/17ISopKx9TUp6xT9L5Dafa3c__tktaOuh/view |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 2000 Вт/2,7 к.с |
| Розмір пильного диска | 235 мм |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Упаковка | Коробка |
| Циркулярна пила | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041046034 |
- Цена: 6 341,50 ₴


