Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 2,9 кг |
| Вібраційне навантаження | 17,84 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Глиб. пропила: дерево | 115 мм |
| Глибина пропила: метал | 10 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Класс защиты | IP20 |
| Макс. потужність | до 950 Вт |
| Максимальні оберти | 0-3000 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Номинальная мощность | 750 Вт |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1d0-o_9aZOVLaT5LJbtwGcOaasgjyPmNm/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/19LVThpno46zet1c4Kz8g0neWUVjJoXZA/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 850 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Упаковка | Коробка |
| Функція підтримки постійних обертів | Немає |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Шабельна пила | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044177 |
- Цена: 3 038,20 ₴






