Кошик

Матраци для готелів, готелів, хостелів

Що важливо для втомленого мандрівника, який приїхав увечері в готель? Звичайно ж, смачна вечеря і спокійний сон на зручному ліжку. А ми знаємо, що запорука комфортного сну – якісний ортопедичний матрац.

Ортопедичні матраци для готельних номерів – це особлива категорія матраців, що вимагає підвищеної уваги. Адже саме від того, наскільки комфортно гостя в номері готелю залежить репутація самої готелі. А так як поселилися в готелі користувачі нерідко приходять в номер тільки відпочивати, то матрац – це нерідко основна причина, по якій робиться вибір на користь тієї або іншої готелі. За статистикою гості готелю, перебуваючи в номері проводять 90 % часу в ліжку. Зручний матрац Neolux і хороший сон здатні зробити ваших гостей на рівень щасливішими і забезпечити вас хорошими відгуками.

Представлені матраци для готелів, готелів, баз відпочинку, пансіонатів, санаторіїв, СПА центрів та хостелів поєднують високі споживчі якості, комфорт, довговічність і оптимальна ціна.

Для кожного замовлення передбачені безкоштовна доставка, суттєва знижка та подарунок.

1 2 ... 4

На всі ортопедичні матраци завод виробник дає гарантію 18 місяців, фактичний термін служби матраців Neolux становить п'ять – сім років.

Матраци Neolux для готелів, готелів, баз відпочинку, санаторіїв, пансіонатів і хостелів відповідають всім вимогам до комфорту, ортопедичним якостям, практичності і довговічності, при невисокій ціні.

У цей момент Ви можете не тільки вибрати будь-яку модель з широкого асортименту, представленого на сайті продукції; наша технологічна база дозволяє створювати будь-які матраци з параметрами, заданими Вами.